SCIENCE4FOOTBALL CONGRESS Promocja

01 maja / may 2019 - 02 maja / may 2019

ul. Łazienkowska 3

Międzynarodowe wydarzenie promujące praktyczną i sprawdzoną wiedzę oraz technologie w obszarze piłki nożnej i nauk o sporcie

Kongres Science4Football to wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie promujące praktyczną i sprawdzoną wiedzę oraz technologie  w obszarze piłki nożnej i nauk o sporcie. Czołowi eksperci z czołowych klubów piłkarskich i innych organizacji   zaprezentują oraz omówią na nim bieżący stan wiedzy. Autorytety w szkoleniu najlepszych zawodników będą dyskutować o najnowszych osiągnięciach nauki i przyszłych wyzwaniach stojących przed rozwojem szkolenia, i o tym co, i dlaczego będzie dawać przewagę konkurencyjną w przyszłości.

Kluczowe zagadnienia podejmowane podczas prezentacji eksperckich, sesji naukowych i warsztatów dotyczą następujących obszarów:

  • Kondycja zdrowotna zawodników, odnowa, żywienie i suplementacja
  • Trening i monitoring obciążeń
  • Skauting, analiza i statystyki
  • Coaching, wspieranie talentów i psychologia
  • Technologia w sporcie

W kongresie Science4Football wezmą udział najbardziej uznani eksperci i naukowcy, a przede wszystkim trenerzy i praktycy sportu oraz przedstawiciele biznesu. Uczestnicy tworzą atmosferę i interakcję sprzyjającą wymianie doświadczeń, edukacji i inicjowaniu efektywnej współpracy naukowej i sportowej.

Wśród światowej klasy prelegentów, znajdują się członkowie sztabów szkoleniowych najlepszych europejskich klubów, w tym uczestniczących w rozgrywkach Ligii Mistrzów UEFA.

Celem kongresu jest stworzenie platformy interakcji dla praktyków i naukowców, aby zwiększyć wykorzystanie nauki w piłce nożnej i upowszechniać najbardziej znaczące osiągniecia nauki. To wydarzenia szczególnie ważne dla trenerów prowadzących i trenerów przygotowania fizycznego, lekarzy sportowych i fizjoterapeutów, fizjologów wysiłku i odżywiania, ale także perspektywicznych sportowców, przedstawicieli biznesu oraz firm dostarczających innowacyjne i technologiczne rozwiązania, a także wszystkich pasjonatów nauki i piłki nożnej.

Kongres zostanie zorganizowany na Stadionie Legii Warszawa, w strefie biznesowej.

-------------------------------------------

Warunkiem dopełnienia rezerwacji i wzięcia udziału w wydarzeniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (po prawej) oraz dokonanie wpłaty na konto organizatora w terminie do 5 dnia od złożenia zgłoszenia.
Udział jednej osoby:
899,- zł (cena zawiera podatek 23% VAT)
na konto:
Fundacja Legia Soccer Schools
ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa
nr: 45 1140 1010 0000 5547 1600 1009
Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem „Science4Football”

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: +48 513 111 847  – linia czynna w dni powszednie od 10:00 do 17:00 oraz pod adres e-mail: office@Science4Football.com.
Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z treścią pouczenia (kliknij).

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena: 1 099 zł 899 zł

Wypełnij formularz

Fill out the registration form