SCIENCE4FOOTBALL CONGRESS Promocja

01 maja 2018 - 02 maja 2018

Warszawa, ul. Łazienkowska 3

Dietetyka, przygotowanie motoryczne, prewencja & regeneracja, psychologia we współczesnym futbolu / Recovery, prevention, psychology and dietetics in modern football

Konferencja SCIENCE4FOOTBALL będzie poruszała tematykę przygotowania motorycznego, prewencji i regeneracji, psychologii i dietetyki w kontekście najpopularniejszej dyscypliny sportu w Polsce jak i na Świecie, czyli piłki nożnej.

W trakcie konferencji swoje wystąpienia będą mieli Tim Gabbett oraz Frans Bosch – niekwestionowane światowe autorytety swoich dyscyplin, czyli odpowiednio fizjoterapii oraz przygotowania motorycznego, w odniesieniu do piłki nożnej można by powiedzieć Liga Mistrzów. Nie zabraknie również ekspertów z tematyki psychologii czy dietetyki, jak chociażby współpracujący z zespołem grającym w obecnej edycji  Ligii Mistrzów, Benfiki Lizbona, Diogo Fereirro czy pracownik Uniwersytetu w Mainz światowej sławy Prof. Dr Wolfgang Schöllhorn.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji przewidziany jest wieczór integracyjny połączony z rozmową moderowaną w formie otwartych warsztatów a w drugim dniu udział w warsztatach z wybranym specjalistą.

Wśród prelegentów poza wymienionymi wyżej m.in.: Maciej Tabiszewski, Carlos Jimenez, Michał Garnys, Marc Sagal, Bartłomiej Pomorski, Ivan Kepcija, Marcin Bator, Kresimir Sos, Adriana Zagórska i inni.

17 wykładowców!
14 godzin teorii oraz warsztatów!

W programie m.in.:
- Konsultacje warsztatowe.
- Wykłady.
- Okrągły stół „Nowe horyzonty” – dyskusja moderowana.
- Regeneracja
- Prewencja urazów
- Powrót do sportu.
- Monitoring obciążeń.
- Zdolności wysiłkowe.
- Psychologia.
- Nowe Technologie.

Warunkiem dopełnienia rezerwacji i wzięcia udziału w wydarzeniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (po prawej) oraz dokonanie wpłaty na konto organizatora w terminie do 5 dnia od złożenia zgłoszenia.
Udział jednej osoby:
899,- zł (cena zawiera podatek 23% VAT)
na konto:
Fundacja Legia Soccer Schools
ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa
nr: 45 1140 1010 0000 5547 1600 1009
Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem „Science4Football”

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: +48 513 111 826  – linia czynna w dni powszednie od 10:00 do 17:00 oraz pod adres e-mail: office@Science4Football.com.
Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej. W przypadku rezygnacji w terminie do 5 dnia roboczego przed rozpoczęciem szkolenia, organizator zobowiązuje się do zwrotu 100% opłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji w okresie 5 dni przed rozpoczęciem spotkania, obciążymy Państwa opłatą manipulacyjną w wysokości 50% kwoty zgłoszenia.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena: 1 090 zł 899 zł

Wypełnij formularz

Fill out the registration form